Skorpiyon Ödüllü Skor Tahmin Oyunu’na hoş geldiniz

Futbol bilginizi göstermeye var mısınız?

Skorpiyon.com ödüllü skor tahmin oyunu ile Türkiye Süper Ligi ve Avrupa Liglerinden futbol maçlarına skor tahmini yapın, eğlenin ve ödülleri kazanma şansı yakalayın.

Skorpiyon Ödüllü Skor Tahmin Oyunu’na katılmak için hiçbir koşul yok! 

Aşağıdaki adımları izleyerek hemen siz de oyundaki yerinizi alabilirsiniz. Ödüllü skor tahmin oyunu tamamen ücretsizdir ve keyifli zaman geçirmek için oynanmaktadır. İşte yapmanız gerekenler çok kolay!

1. Bir Hesap Oluşturun

Facebook hesabınızla anında oturum açıp, hemen kişisel sayfanızı oluşturabilir ve skor tahmini yapmaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz hesap oluştur formu ile de üye olabilirsiniz. Hesap oluştur formu ile üye olmayı seçerseniz aktivasyon adımına geçmeyi unutmayın.

2. Aktivasyon

Eğer hesap oluşturma formu ile kayıt olmayı seçtiyseniz, formu doldurduktan sonra e-posta adresinize gönderilen maildeki aktivasyon linkine tıklayarak, e-posta adresinizi doğrulamanız ve üyeliğinizi etkinleştirmeniz gerekmektedir. Lütfen önemsiz postalar (Junk) kutusunu da kontrol etmeyi unutmayın.

3. Mutlu Son: Oyun Başlasın!

Aktivasyon adımından sonra artık hazırsınız! Hemen giriş yaparak skor tahmin oyunu için sıradaki maçlara skor tahmininde bulunmaya başlayın.

Yukarıdaki 2 adım sonunda artık ödüllü skor tahmin oyunu oynamak için önünüzde hiçbir engel kalmamış oluyor. Ancak oyuna başlamadan önce Skorpiyon Ödüllü Skor Tahmin Oyunu kurallarını öğrenmeniz faydalı olacaktır. Hemen şimdi Kurallar sayfamızı inceleyerek oyun kuralları hakkında bilgi edinin.

Ödüllü skor tahmin oyununda başarılı olmak, güncel gelişmelerden haberdar olmak ve özellikle skor tahmininde bulunulacak maçları kaçırmamak çok önemlidir.

Skor tahmin oyunundaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta listemize buradan kayıt olduğunuzda hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Ayrıca zaman zaman soracağımız bonus sorular ile ekstra puanlar kazanabilmek için Twitter, Facebook ve Google+ hesaplarımızdan bizi takip ederek gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Ödül Kazanın

Merak etmeyin ödül kazanmak için hiçbir şey kaçırmadınız. Skorpiyon’da ödül kazanma şansınız hiç bitmez. Her hafta, her ay ve sezon sonu ödülleri sizi bekliyor. Ödülleri görmek için tıklayın: Ödüller. Ödül kazanmak için yapmanız gereken, her hafta belirlenen maçlara skor tahminlerinizi zamanında girmeniz.

skorpiyon ödüllü skor tahmin oyunu

Bize Ulaşın

Bizimle paylaşmak isteyeceğiniz tüm konu ve önerileriniz için biz buradayız.

Gönderiliyor

Skorpiyon.com © - Ödüllü Skor Tahmin Oyunu | futbol bir oyun

 
veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account