Biz sporu, futbolu ve eğlenmeyi seven coşkulu bir ekibiz. Eğlenmeyi, oyun oynamayı ve sporu sadece spor olarak yaşamayı seviyoruz. Skorpiyon’da da amacımız sevgi ve saygı çerçevesinde, eğlenmek ve hoş vakit geçirilecek bir platform yaratmak. Siz de bize katılarak bu oyunun bir parçası olabilirsiniz.

Ödüllü skor tahmin oyununda her hafta belirlenen maçlar için skor tahmininde bulunarak, diğer oyuncular ile kıyasıya ve bir o kadar da zevkli bir mücadeleye girmiş olursunuz. Mücadeleyi daha zevkli hale getirmek için Skorpiyon’da sosyal bir ortam da hazırladık. Tribün‘de diğer oyuncularla arkadaş olabilir, profilinizde paylaşımlarınızı herkese duyurabilirsiniz. Forumlar‘da ise yeni konu açabilir, her konuda konuşmalara katılabilirsiniz. Tüm bunların yanında başarılı olduğunuzda birbirinden güzel Ödüller de kazanabileceğiniz bir skor tahmin oyunundasınız. Bilgi almak için Oyun sayfasını inceleyebilirsiniz.

Skorpiyon, logosunda ve sitenin başlığında da okuyabileceğiniz gibi ödüllü skor tahmin oyunu oynayabileceğiniz bir platform. Yani her hafta belirlenen futbol karşılaşmalarına skor tahmininde bulunuyorsunuz ve belirli kurallara göre puan kazanarak yarışıyorsunuz. Üstelik sadece oyun oynayarak arkadaşlarınız ve diğer üyelerle yarışmakla kalmıyor, ödül kazanma heyecanını da yaşayabiliyorsunuz ve ödül kazanmak için hiçbir zaman geç kalmış olmayacaksınız. Ne zaman kayıt olursanız olun, haftalık ve aylık ödüllerimiz sizleri bekliyor olacak. En isabetli tahmin yapan puanları ve ödülkleri kazanıyor!

Skorpiyon.com’a sadece skor tahmin oyunu oynamak için değil, yazarlarının köşe yazıları, dünyadan ve ülkemizden futbol haberlerini blog tadında okuyabilmek için de girebilirsiniz. Kaliteli ve niş bir iş çıkartarak, futbolu diğer bütün sporlarda olduğu gibi güzellikleri ile yaşamak, sizlere yaşatmak ve hep beraber eğlenmek istiyoruz.

Skorpiyon’da belirlenen maçlara skor tahmini yapıp, diğer üyelerle yarışmanın eğlencesini çıkarabilirsiniz. Üstelik dereceye girdiğinizde ödül kazanabileceğiniz bir skor tahmin oyununun içindesiniz. Futbol maçlarına skor tahmini yap, bonus soruları bil, ödüller kazan ve eğlen. Yarışmaya katılmak için siz de ödüllü skor tahmin oyunu oynayın!

Skorpiyon’da öncelikle Süper Lig‘de fikstürde her hafta yer alan maçlara skor tahmininde bulunmanız istenecek. İleride Avrupa’nın önde gelen ligleri de tahmin havuzumuza eklenecek ve sadece Türkiye’den değil yabancı takımların maçları da oyuna dahil olacak.

Skorpiyon.com – Ödüllü Skor Tahmin Oyunu

Bize Ulaşın

Bizimle paylaşmak isteyeceğiniz tüm konu ve önerileriniz için biz buradayız.

Gönderiliyor

Skorpiyon.com © - Ödüllü Skor Tahmin Oyunu | futbol bir oyun

 
veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account